ros china doll2
Rose China Doll / Radermachera Sinica Plant / Pokok Indoor China Doll

Rose China Doll / Radermachera Sinica Plant / Pokok Indoor China Doll

RM38.50

Rose China Doll / Radermachera Sinica Plant / Pokok Indoor China Doll MCA1270

In stock

Penghantaran PERCUMA bagi pembelian bernilai RM80.00 dan ke atas.

Penghantaran Ke Seluruh Negara**

  • Penghantaran harian
  • Kami menggunakan kurier yang terbaik
  • Kaedah pembungkusan terbukti selamat
      Pembayaran 100% Selamat 

Botanical name : Rosa “China doll”
Common name : Weeping china doll rose, cluster rose, floribunda china doll rose
Plant in pot 150ml
Plant height approximately 1-2 feet
Climbing ( trailing rose)

Bunga ros china doll selalunya didapati dalam ton warna antara merah jambu muda sehingga merah jambu terang. Bunganya kecil jika dibandikan dengan bunga ros biasa, tersusun dalam jambak bunga. Wanginya ada tapi tidak terlalu kuat. Satu kuntum mempunyai lebih kurang 25 kelopak bunga. Merupakan ros dari jenis memanjat. boleh dibiarkan memanjat pada sokongan seperti trelis , gerbang atau pergola. Tidak akan memanjat jika selalu dipangkas, Pokoknya akan kekal pendek dan rimbun. Batangnya tidak berduri atau jika ada duri sangat sedikit atau hampir tiada. Mengeluarkan bunga sepanjang tahun dengan penjagaan yang betul. Mudah dibiakkan dari keratan batang. Boleh ditanam ditempat yang mendapat sinaran matarhari sepenuhnya atan separuh teduhan.

___________

 

Belilah Dengan Yakin

Melur's Garden
store rating4.36 / 5
product rating4.19 / 5
384 reviews

 

Nak Beli di LAZADA? Klik Sini.

 

Harga Borong

Kuantiti Pesanan (Ordered Quantity) Harga Seunit, RM (Price per Unit, RM)
1 – 50  38.5
 51 – 200  35
 201 – 1000  34
 1001 ke atas  32

* Harga yang dipaparkan adalah sebagai panduan dan mungkin boleh berubah. Sila hubungi kami disini untuk maklumat lanjut. Harga tidak termasuk kos pengangkutan.

Nota:

  • Hubungi kami sekiranya anda mempunyai sebarang soalan berkaitan produk ini.
  • Anda boleh lihat testimoni daripada pelanggan kami.

 

PENTING!!

  • Bagi pesanan dari Sabah & Sarawak, sila buat permohonan mengimpot terlebih dahulu!! Penghantaran ke Sabah & Sarawak adalah amat berisiko disebabkan terdapat banyak faktor diluar kawalan. Pembeli bertanggungjawab sepenuhnya jika terdapat masalah semasa penghantaran.

 

Additional information

Weight 2 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rose China Doll / Radermachera Sinica Plant / Pokok Indoor China Doll”

Your email address will not be published.

seventeen − 15 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.