Anak Bakawali Putih

RM23.10

Anak Bakawali Putih MC0116

In stock

wws Support / Pesanan WhatsApp Order Dengan WhatsApp

Penghantaran Ke Seluruh Negara**

  • Penghantaran harian
  • Kami menggunakan kurier yang terbaik
  • Kaedah pembungkusan terbukti selamat
      Pembayaran 100% Selamat 

Anak benih pokok Bakawali bunga putih dalam polibag.tersedia untuk diubah kedalam pasu. Pokok hiasan yang cantik, berbunga wangi dan unik. Bunganya hanya kembang di tengah malam. Tinggi lebih kurang 1.5 kaki.

Botanical name : Epiphyllum oxypetalum
common name : Queen of the night , bakawali
Plant In polybag
Plant delivery to Peninsular Malaysia only

Anak benih pokok Bakawali bunga putih dalam polibag.tersedia untuk diubah kedalam pasu. Pokok hiasan yang cantik, berbunga wangi dan unik. Bunganya hanya kembang di tengah malam. Tinggi lebih kurang 1.5 kaki
Banyak juga diperkatakan tentang kegunaan bunga bakawali ini untuk tujuan perubatan. Bunganya dikatakan baik untuk merawat rabun dan mencantikkan kulit. Kelopak digunakan untuk merawat luka, manakala batang dikeringkan bagi merawat darah tinggi dan kencing manis. Bunganya juga dikeringkan diambil sebagai tonik dan mengubati batuk.
Anak benih pokok Bakawali bunga putih jenis bunga kelopak runcing

dalam polibag.tersedia untuk diubah kedalam pasu.

Pokok hiasan yang cantik,

berbunga wangi dan unik.

Bunganya hanya kembang di tengah malam.

Tinggi lebih kurang 1 kaki.

PENGHANTARAN KE SEMENANJUNG MALAYSIA SAHAJA

___________

 

Belilah Dengan Yakin

Melur's Garden
product rating0.00 / 5
0 reviews

 

Anda juga boleh beli item ini di LAZADA & SHOPEE.



  


Harga Borong

Kuantiti Pesanan (Ordered Quantity) Harga Seunit, RM (Price per Unit, RM)
1 – 50  23.1
 51 – 200  21
 201 – 1000  20
 1001 ke atas  19

* Harga yang dipaparkan adalah sebagai panduan dan mungkin boleh berubah. Sila hubungi kami disini untuk maklumat lanjut. Harga tidak termasuk kos pengangkutan.

Nota:

  • Hubungi kami sekiranya anda mempunyai sebarang soalan berkaitan produk ini.
  • Anda boleh lihat testimoni daripada pelanggan kami.

 

PENTING!!

  • Bagi pesanan dari Sabah & Sarawak, sila buat permohonan mengimpot terlebih dahulu!! Penghantaran ke Sabah & Sarawak adalah amat berisiko disebabkan terdapat banyak faktor diluar kawalan. Pembeli bertanggungjawab sepenuhnya jika terdapat masalah semasa penghantaran.

 

Additional information

Weight 2 kg

Reviews

There are no reviews yet

Add a review
Currently, we are not accepting new reviews